آهنگ «نگاه» با صدا و ترانه زنده‌یاد «اسحاق انور» منتشر شد

مجوز: ۴۴۰۹-۱۳۹۸
موسیقی ما  آهنگ «نگاه» با صدا و ترانه زنده‌یاد «اسحاق انور» منتشر شد. این اثر با موسیقی «امیر بهزاد» و تهیه‌کنندگی «نوید نیکبخت» به مرحله انتشار رسیده است. در تولید آهنگ نگاه، «باربد بیات» وظیفه رهبری ارکستر را بر عهده داشته و ارکستر متروپلیتن چک در تولید این اثر نواخته است. آهنگ نگاه از مجموعه آثار زنده‌یاد اسحاق انور است که در واپسین ماه‌های حیاتش تولید آنها انجام شد اما چرخ روزگار به این هنرمند باسابقه و بی‌حاشیه امان تکمیل آثارش را نداد. حالا قرار است آثار به جا مانده با صدای اسحاق انور به زودی در قالب یک آلبوم منتشر شود که امیر بهزاد به همراه اعضای گروهش در حال تکمیل این آثار است.
 
زنده‌یاد اسحاق انور پس از سال‌ها همکاری با هنرمندان مطرحی نظیر همایون شجریان، محمد اصفهانی، عبدالحسین مختاباد، رضا صادقی، مجید اخشابی و کارن همایونفر و… روز ششم تیرماه سال ۱۳۹۸ در سن ۴۷ سالگی دار فانی را واع گفت.
 
 امیر بهزاد هم در یادداشتی راجع به این اثر نوشت:
«اسحاق انور 
شاعر ، خواننده و آهنگساز 
موج دریا زده ای که تنگه ساحل برایش قفس بود .
هنوز تصویر اولین روزی را که بواسطه استاد بهروز غریب پور با او آشنا شدم ، بخاطر دارم
جناب غریب پور به من گفت امروز می خواهم تو را با یک نابغه آشنا کنم و به واقع او چنین بود 
مردی مسلط به ادبیات،  موسیقی ایرانی و موسیقی غربی و البته سرشار از احساس و نبوغ
و از همان روز اول دوستی ما آغاز شد 
پس از همکاری های  مشترکمان در اپرای سعدی و خیام او برای پروژه موسیقی مانو به من و نوید نیکبخت پیوست و این گروه فعالیت خود رو آغاز کرد
پروژه ای بر اساس تلفیق موسیقی ایرانی و موسیقی جز و در میان راه بود که مارا تنها گذاشت
در سن چهل و پنج سالگی و برای ما باور کردنی نبود. چنان شوکه شدیم که تا چند روز حتی نمی توانستیم  درباره اش صحبت کنیم . جمله ای از نوازنده برجسته پیانو این پروژه جان کایا را بخاطر دارم که می گفت صدای او صدای زندگیست.
به هر روی این قطعات نا تمام ماند ولی ما امیدواریم که بزودی همان قطعات را برای نشان دادن هنر بینظیر او و همچنین به پاس قدردانی از زحماتش آن را منتشر کنیم .
و اما قطعه نگاه اولین همکاری مشترک ما قبل از شروع پروژه موسیقی مانو بود که در سالروز تولد این هنرمند عزیز از طرف ما منتشر میشود 
این قطعه هدیه ای است از طرف من و نوید نیکبخت به او و دوستدارانش 
در پایان صمیمانه از استاد بهروز غریب پور برای حمایت هایشان سپاسگزاریم.
و تنها صداست که می ماند 
یادش گرامی        امیر بهزاد»