گروه «لیله القدر» آهنگ «بی‌پناهان» را خواند

با شعری از عبدالجبار کاکایی و هم‌زمان با هفته‌ی کرامت

گروه «لیله القدر» آهنگ «بی‌پناهان» را خواند

موسیقی ما- گروه هنری «لیله القدر» در آستانه میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع) و همزمان با هفته کرامت تک آهنگ «بی‌پناهان» را با شعری از عبدالجبار کاکایی در دسترس مخاطبان قرار داد.

در این تک آهنگ که با موضوع میلاد امام رضا (ع) در اختیار مخاطبان قرار گرفته، عبدالجبار کاکایی ترانه‌سرا، امید فتح‌الهی آهنگساز و تنظیم‌کننده، صابر دریایی‌فرد میکس و مسترینگ گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

گروه لیله القدر در توضیحات این قطعه آورده است: «بی‌شک همه ما ایرانیان از لطف و کرامت خاصه حضرتش بی نصیب نبوده و نیستیم و از این سفره رحمت، استفاده‌های بی شمار بردیم. دلتنگی لذت زیارت امام هشتم، این روزها به خاطر پیشگیری از بیماری برایمان ملموس‌تر شده و همه دخیل بسته ایم به پنجره فولاد و آرزوی سلامتی و شفای همه بیماران در سرتاسر این کره خاکی را داریم.
 
ایام ولادت این امام همام در سال جاری، رنگ و بویی خاص دارد و عاشقان حضرتش، دورا دور به هر طریقی، ابراز ارادت می‌کنند. گروه هنری لیله القدر هم از این قافله عشق بی نصیب نماند و قطعه‌ای را برای عرض ادب به ساحت مقدس امام هشتم حضرت رضا (ع)، تقدیم بارگاه نورانی آن حضرت و پیشگاه مردم سرزمینمان کرد. این قطعه با عنوان بی پناهان با ترانه‌ای از عبدالجبار کاکائی و آهنگسازی امید فتح الهی و میکس و مسترینگ این قطعه هم بر عهده صابر دریایی فرد بوده است.
 
خوانندگان اثر؛ آقایان صالح دریایی فرد، صادق دریایی فرد، صابر دریایی‌فرد، محمد خرمی‌فر، حمید رضا حدادی، محمد خرمی‌فر، مهدی مسافرچی و محمد جعفری بوده است که پیشکش عاشقان امام رئوف می‌شود. به امید سلامتی تمامی مردم سرزمینمان»
 
در متن شعر قطعه «بی پناهان» آمده است:
 
ما غریبیم و تو از ما آشناتر با خدایی
پرده پوش آبروی گریه بی‌صدایی
 
ضامن آهوی چشمان گریزان از خجالت
حاجت دل‌های مشتاقان از دنیا جدایی
 
قبله طاعات محرومان بی نام و نشانی
سفره حاجات مظلومان بی نان و نوایی
 
بحر بی آغاز لطفی قسمت خویش و غریبی
گنج بی پایان عشقی روزی شاه و گدایی
 
هم چراغ خلوت بی خانمان رو فروغی
هم درون دردمند مستمندان را دوایی
 
بی پناهم قسمتم کن تا به پابوس تو آیم
گرچه خود اینجا غریبی با غریبان آشنایی
 
ما غریبیم و تو از ما آشناتر با خدایی
پرده پوش آبروی گریه بی صدایی
 
ضامن آهوی چشمان گریزان از خجالت
حاجت دل‌های مشتاقان از دنیا جدایی